Jonge Poerink Conveyors

Kom jij ons team versterken?

Bij Jonge Poerink Conveyors is momenteel plaats voor:

Constructiebankwerkers

en een

Technisch commercieel medewerker binnendienst.

Meer informatie over deze vacature kun je vinden op onze vacaturepagina.

Vragen? Neem contact op!
maandag 27 november 2017

Kom jij ons team versterken?

Bij Jonge Poerink Conveyors is momenteel plaats voor: Constructiebankwerkers en een Technisch commercieel medewerker binnendienst. Meer informatie over deze vacature kun je vinden op onze vacaturepagina.

Lees meer
dinsdag 3 oktober 2017

Bezoek van 21 t/m 23 november Jonge Poerink Conveyors op de Europack in Lyon!

Wilt u onze producten live bekijken, een verkoper spreken of om advies vragen? Kom dan van 21 t/m 23 november naar de Europack in Lyon. We kunnen elkaar dan treffen in Hall 6 – G20-H19 . Wilt u gratis kaarten..

Lees meer